אודותינו

HIGH CRANES מבית HIGH GROUP הינה חברה להשכרת עגורנים מהמובילות בתחומה. חברתנו מציעה מגוון רחב של עגורני צריח מהמתקדמים והחדישים ביותר בשוק תוך מתן דגש על שירות מקצועי וזמן תגובה מהיר ביותר.

חברת HIGH CRANES היא חברת בת של  HIGH GROUPחי נחמיאס מגורים והשקעות, חברה יזמית וקבלנית בעלת ניסיון רב הבונה פרויקטים למגורים ולמסחר ברחבי הארץ. הודות לכך, ברשותה הידע, הכלים והרגישות הדרושים בכדי לספק מענה ישיר, מהיר ומקצועי לצרכיו של הלקוח.

בענף הבניה לזמן יש ערך עליון מבחינה כלכלית המשפיע על תהליך בניית הפרויקט והצלחתו. כיאה לחברת בת של חברה קבלנית, אנו יודעים שזמן שווה כסף והרבה. לקוחות החברה נהנים ממערך שירות מסביב לשעון, הכולל מענה מקצועי ומדויק לכל אתגר ובנוסף, ייעוץ להמשך עבודה תקין ופורה.

חברתנו מציעה מגוון רחב של עגורנים מהחדישים והמתקדמים ביותר שיש לענף להציע, תוך הקפדה על תחזוקה שוטפת של תקינות העגורנים בשטח המוכיחה השפעה ישירה להצלחת קצב בנייה תקין ויציב במהלך הפרויקט.

לכל פרויקט תדע החברה להתאים את העגורן האידיאלי לצרכי העבודה ותנאי השטח. כבר בשלב הפגישה הראשונית, נציגנו יעבדו את כל המידע הדרוש בכדי להגיש ללקוח תכנית עבודה מסודרת ושקופה.

נשמח לצרף אותך למשפחת לקוחותינו מכל רחבי הארץ ולתת לעגורנים שלנו להניף את חברתך להצלחה.